• Хотинські вісті

Наслідки негоди: сотні повалених дерев та обривів електроліній


Учора небезпека підстерігала під ногами на слизьких вулицях, а сьогодні чатує над головами: проти стихії не встояли ні лінії електромереж, ні дерева. Міський парк виглядає як зона стихійного лиха. Від учорашнього вечора засніжені гілки з тріском і шумом падають мало не на перехожих. Поки там фотографували, на наших очах дерево розкололося навпіл і впало у двох метрах від людей. Ліквідувати наслідки взялися рятувальники. Вони застерігають не ходити під великими деревами та обірваними дротами.

У райцентрі і десятках – сіл перебої з електропостачанням. Деякі взагалі залишилися без світла. Негода додала чимало роботи електриків. У районі були вимкнуті в аварійному режимі до двох сотень розподільчих підстанцій – це майже половина з наявних. Наразі працюють шість аварійних бригад РЕМу. "Якщо помітили обірвані дроти, не наближайтеся до них, а негайно повідомте диспетчерську службу за телефоном 2-41-11, 2-13-32!", - застерігають працівники РЕМу.

67 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/