• Хотинські вісті

Нардепи від Чернівеччини звернулися до Уряду для виділення області допомогиНардепи від Чернівеччини звернулися до Уряду, щоб враховуючи загрозливу ситуацію на Буковині та швидкість розповсюдження інфекції, негайно було надано першочергову допомогу Чернівецькій області (зокрема для забезпечення медиків засобами захисту та належного фінансування заходів щодо боротьби з коронавірусом). Про це повідомив Валерій Божик на своїй сторінці у Фейсбук.


У депутатському зверненні до Прем’єра Д. Шмигаля йдеться:

«Ми, як народні депутати України, які представляють у Верховній Раді Чернівецьку область, змушені звернутися до Вас з приводу загрозливої ситуації, яка вже склалася у зв’язку з розвитком епідемічної ситуації на території Чернівецької області, спричиненої поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.


Щоденно до кожного з нас надходять звернення щодо незадовільного забезпечення системи охорони здоров’я Чернівецької області, у зв’язку з чим неможливо забезпечити повноцінну протидію епідемії.


Так, недостатність лабораторних та експрес тестів на коронавірус, інфекційних та реанімаційних ліжок, апаратів для вентиляції легень (дитячих та дорослих), вірусно-бактеріальних фільтрів для апаратів ШВЛ викликають занепокоєння.


Проте, одним з нагальних постає питання забезпечення необхідними засобами захисту (захисними костюмами, респіраторами, окулярами та іншим необхідним) медичних працівників.


Місцева влада вживає, по можливості, потрібні протиепідемічні заходи. Разом з тим, відсутність необхідного належного захисту всіх медичних працівників, які мають чи можуть мати контакт з пацієнтами, може призвести до незворотного процесу прискорення поширення коронавірусної інфекції COVID-19.


У зв’язку з існуючою інформацію про очікування медичного вантажу з Китаю та враховуючи вищевикладене, а також беручи до уваги негативний досвід інших країн, що постраждали від коронавірусної інфекції COVID-19, просимо Вас, шановний Денисе Анатолійовичу, вжити заходів першочергового забезпечення необхідними і належними засобами захисту медичних працівників Чернівецької області.


З повагою народні депутати України, члени міжфракційного депутатського об’єднання Буковина».

19 views0 comments