• Хотинські вісті

Найпопулярніші та рідкісні імена новонародженихРідко таке буває, та за три місяці цього року у районі народилися 112 немовлят: хлопчиків і дівчаток – порівну.


У рейтингу найпоширеніших імен лідирують:

для дівчаток Анастасія, Софія, Вікторія, Яна, Єва та Лія,

а для хлопчиків: Олександр, Максим, Матвій, Тимофій, Нікіта та Артем.

Про це повідомила начальниця Хотинського райвідділу ДРАЦС Світлана Кушнір.


Реєстрували й неординарні та рідкісні імена, наприклад Мадіна, Лана та Іларія, а також Платон, Натаніель і Дан. Адже чимало батьків вишукують для своєї дитинки серед тисячі наймень найкраще на їхній погляд – красиве, милозвучне, оригінальне і незвичне.


– До вибору імені для дитини варто поставитися дуже серйозно, – наголошує Світлана Кушнір. – Адже воно супроводжуватиме її усе життя. Проте, якщо людині не подобається її ім’я, вона має повне право поміняти його.

А загалом у Чернівцях у березні зареєстровано 192 малюків, з яких сім пар двійнят – вісім дівчаток та шість хлопчиків (за інформацією відділу ДРАЦС Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Чернівецькій області).


І часто буковинціобирали рідкісні імена для своєї малечі.

Дівчаток називали: Ізабелла, Олівія, Сара, Мілана, Меланія, Мія, Еріка, Міріам, Аріома, Агнеса, Андрея, Аделіна, Вілена.

Хлопчиків: Юстин, Єфрем, Бйорн, Марк, Матвій.

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/