• Хотинські вісті

Найдовший чемпіонат Хотинщини з футзалу: підсумки5–6 грудня завершився чемпіонат Хотинського району з футзалу 2020 року. Він виявився найдовшим за всю історію проведення змагань. Адже, стартувавши ще 19 січня, команди зіграли у перший день лютого VII тур чемпіонату і пішли на вимушену паузу у зв'язку з усім відомими причинами. Таким чином, через 10 місяців не всі команди змогли продовжити змагання.


Що стосується спортивної складової, то два заключні ігрові дні вийшли напрочуд захопливими. Відразу чотири команди зберігали шанси на перемогу в турнірі, а можливість завершити змагання у призовій трійці мали аж шість колективів.


У суботу, 5 грудня, першої поразки зазнав лідер ФК "Рукшин", що ще збільшило інтригу. Так перед останнім туром відразу троє команд боролися за чемпіонський кубок.


У найвигіднішій позиції перебували рукшинці, їм досить було набрати 3 очки з ФК "Торнадо", який з одним балом замкнув у підсумку турнірну таблицю. І яким же напруженим вийшов вирішальний матч: після першого тайму з рахунком 2:0 вигравав фаворит, після 23 хвилини на табло світились цифри 3:1. А на 26 хв грозинчани відзначились двічі поспіль й зрівняли рахунок. І тільки на останній хвилині матчу рукшинцям вдалося вчетверте засмутити суперників, здобути з фінальним свистком перемогу, а з нею і перше місце.


Чемпіоном з футзалу ФК "Рукшин" став вперше, остання подібна перемога, ще з мініфутболу датується початком двотисячних років.


Дві перемоги у заключних іграх забезпечили другий рядок турнірної таблиці команді ФК "Клішківці", яка до останнього сподівалася зайняти найвищу сходинку. Також 6 очок за два останні матчі набрали недобоївчани, але втрати залікових балів у першій частині змагань не дозволили переможцю 2019 року піднятися вище третього місця.Результати ігор

VIII тур

ФК"Недобоївці-2" - ФК"Дружба" +:-

ФК"Данківці" - ФК"Клішківці" 4:8

ФК"Грозинці" - ФК"Торнадо" 8:7

ФК"Рукшин" - ФК"Недобоївці" 2:4

ІX тур

ФК"Недобоївці" - ФК"Недобоївці-2" +:-

ФК"Торнадо" - ФК"Рукшин" 3:4

ФК"Клішківці" - "Комфорт" 7:4

ФК"Дружба" - ФК"Данківці" -:+


Підсумкова турнірна таблиця:

1. ФК"Рукшин" с.Рукшин - 19 очок

2. ФК"Клішківці" с.Клішківці - 18

3. ФК"Недобоївці" с.Недобоївці - 16

4. ФК"Данківці" с.Данківці - 13

5. ФК"Недобоївці-2" с.Недобоївці - 12

6. "Комфорт" с.Зарожани - 12

7. ФК"Дружба" с.Шилівці - 7

8. ФК"Грозинці" с.Грозинці - 7

9. ФК"Торнадо" с.Грозинці - 1


Кращі бомбардири:

1. Агузаров Юрій (ФК"Клішківці") - 19 голів

2. Скрипник Дмитро (ФК"Клішківці") - 11

3. Васілов Михайло (ФК"Торнадо") - 9

4. Паращук Андрій (ФК"Дружба") - 9

5. Унгурян Дмитро (ФК"Грозинці") - 9

6. Унгурян Олександр О. (ФК"Данківці") - 9.


Микола Шевчук,

голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ «Колос».


69 views0 comments