• Хотинські вісті

Найбільше пацієнтів з підозрою нині у Чернівцях, Хотині та Кіцмані


Актуальна інформація про ситуацію з коронавірусом від Чернівецької облдержадміністрації:


До Києва прибув літак Збройних сил України, який доставив із Китаю допомогу для боротьби із коронавірусною інфекцією. Привезено два види тестів для виявлення COVID-19, засоби індивідуального захисту, апарати штучної вентиляції легень.

Допомогу розподілили між регіонами. Уже сьогодні ввечері вона надійде і на Буковину.

Фонд Віктора Пінчука передав для потреб області апарат штучної вентиляції легень. Також родина підприємців – Володимир та Галина Жаровські – придбали витратні матеріали для лабораторного центру, що дозволить провести до 1000 аналізів на COVID-19.

Із різних країн продовжують повертатися буковинці. Обласна державна адміністрація допомагає безкоштовно доправити їх додому.

Фахівці відстежують поширення коронавірусу на території області. Найбільша кількість людей із підозрою на COVID-19, у яких уже взяли аналізи для дослідження, сьогодні є у Чернівцях, Хотині та Кіцмані. Недужі із підозрами також є у Вижницькому, Сторожинецькому районах, Сокирянах, Заставні, Новоселиці, Глибоці та Кельменцях.

Результати лабораторних досліджень щодо підозр очікують вранці 24 березня.

Джерело - Чернівецька ОДА.

20 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/