• Хотинські вісті

Найбільше нових випадків COVID-19 на Хотинщині


Ситуація в краї на 8 квітня


Підтверджено ще 30 випадків в області, а кількість інфікованих зросла до 303 осіб. Найбільше нововиявлених хворих у Хотинському районі (+10) та у Чернівцях і Глибоцькому районі. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у відеозверненні.


На жаль, 66-річна пацієнтка з COVID-19 померла у Чернівецькій міській лікарні. Сьогодні одужала одна чернівчанка, таким чином загалом одужали 17 буковинців.


Насторожує той факт, що в області станом на 8 квітня лабораторно підтвердили 51 випадок інфікування COVID-19 серед працівників медичних закладів. Найбільше у Хотинській райлікарні – 18 медиків. Але, за словами голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука, не всі вони заразились на робочому місці. Також він сказав, що виділено мільйон гривень з обласного бюджету на закупівлю захисних засобів для лікарень Чернівеччини.

Головний лікар Хотинської райлікарні Юрій Пасічник повідомив, що перебіг хвороби в інфікованих медпрацівників здебільшого легкий, вони лікуються амбулаторно вдома. Контактних осіб перевіряють.

Щодо пацієнтів, які у важкому стані, то у Хотинській районній лікарні надають допомогу двом хворим із COVID-19. Одна має двобічну пневмонію та перебуває на кисневій дотації. У іншої немає ознак респіраторного захворювання, її стан важкий через інсульт, поінформували в Чернівецькій ОДА.

108 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/