• Хотинські вісті

Наболілі проблеми порушили на сесії міської ради


У сесії взяв участь голова Дністровської РДА Олег Мельничук

Йшлося про завершення кільцевої розв'язки на трасі біля Хотина та пологового корпусу Хотинської лікарні.


Сьогодні відбулася 8-ма сесія Хотинської міської ради, яку провів міський голова Андрій Дранчук. У засіданні взяв участь і виступив голова Дністровської райдержадміністрації Олег Мельничук.


Керівник Дністровської РДА висловив сподівання на конструктивну і дієву співпрацю. І зазначив, що у своїй діяльності не керуватиметься якимось політичними мотивами, а у межах повноважень буде сприяти розвитку громад Дністровського району, у тому числі і Хотинщини.


Далі говорили про наболіле. Спочатку про злободенну проблему – недобудовану розв'язку на об'їзній біля Хотина, яка перетворилася на суцільні ями, стала практично аварійною ділянкою, що створює загрозу безпеці руху.


"Це траса міжнародного сполучення, щодня сотні машин... Через розбите "кільце" втрачає в іміджі наше туристичне місто, і не тільки Хотин. Раніше дорога там була у досить хорошому стані. Навіщо це все? І роботи давно вже мали бути завершені...", – зазначив депутат Олександр Брус.


"Це справді проблема. На жаль, вона не вирішується на місцях. Уже порушено кілька проваджень по цих роботах, працює прокуратура, СБУ, підключилися також народні депутати, облдержадміністрація. Питання дуже складне... Поки можу сказати, що ніхто так не залишить цю, навіть не знаю як назвати, ...безгосподарність", – запевнив Олег Мельничук.


Хотинський міський голова Андрій Дранчук та депутати звернулися до голови Дністровської РДА за сприянням у важливому для жителів Хотинщини питанні – наданні Хотинській багатопрофільній лікарні статусу опорної. Адже і кількість населення, і великий потік транспорту та туристів зумовлюють таку необхідність.


Торік госпітальна рада ухвалила рішення про включення Хотинської лікарні до переліку опорних в області. Необхідне сприяння на рівні Кабміну та Міністерства охорони здоров'я, щоб це було вирішено позитивно. Адже такі приклади у державі вже є, – сказав Андрій Дранчук.


"Інший напрям, де потрібно залучити владу різних рівнів – відзначення на належному рівні 400-річчя Хотинської битви. Сподіваємося за ефективне співробітництво", – додав міський голова.

Олег Мельничук відзначив: зважаючи на місце розташування Хотина, його туристичний магніт, звичайно тут потрібна і опорна лікарня, і хороші дороги. І що для добудови нового пологового корпусу, приймального відділення у Хотинській лікарні потрібно залучати фінансування з різних джерел.


Також Олег Мельничук привітав депутата міської ради Віталія Попова з призначенням на посаду заступника голови Дністровської РДА, відповідне розпорядження підписане сьогодні.


Загалом на сесії міської ради розглянуто 22 питання. Серед основних – прийнято програму розвитку фізичної культури і спорту, якою зокрема передбачено кошти на проведення різних турнірів, участь наших спортсменів у змаганнях, сприяння розвитку спорту у Хотинській громаді.


Крім того, як розповів керівник Хотинської громади Андрій Дранчук, буде створено рятувальний підрозділ у Білівцях, якому передадуть спецавтомобіль. Мета – щоб там діяла місцева пожежна команда, яка б оперативно вирушала на пожежі у цьому та ближніх селах. І могла розпочати гасіння до приїзду вогнеборців з Хотина.

707 views0 comments