• Хотинські вісті

Місцеві вибори пройдуть навіть у "червоній" зоні


Джерело - УНІАН

Голосувати дозволять пацієнтам у лікарнях, а тим, хто на самоізоляції, – вдома


Місцеві вибори відбудуться по всій Україні, навіть у регіонах "червоної" зони епідемічної небезпеки. На цьому наголосив очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу, повідомляє УНІАН.


Міністр охорони здоров’я нагадав, що всі правила проведення виборів в умовах адаптивного карантину були затверджені відповідною постановою Кабміну.


"Там ми врахували всі без виключення речі, які необхідно виконувати під час проведення виборів. Розробили її разом із Центральною виборчою комісією", – зазначив міністр.


За словами Степанова, люди, які перебувають на самоізоляції, до 20:00 години 23 жовтня можуть подати заяви про голосування вдома.


"Люди, які перебувають в лікарнях, будуть голосувати там за допомогою спеціальних бригад, які приїдуть та проведуть процес голосування", – розповів він.

Очільник МОЗ наголосив, що на виборчих дільницях передбачений комплекс протиепідемічних заходів, зокрема, наявність антисептиків та контроль за дотриманням соціальної дистанції.


Крім того, кожен виборець повинен прийти на дільницю виключно в масці та з власною ручкою для запобігання передачі вірусу безпосередньо в кабінці для голосування.


"Чітко передбачено, що якщо прийшла людина з відповідними симптомами, то для неї повинна бути передбачена окрема кабінка, де вона зможе проголосувати", – уточнив М. Степанов.


Міністр додав, що забезпечення дільниць та членів комісій засобами індивідуального захисту й антисептиками передбачене за рахунок місцевих бюджетів.

Джерело – УНІАН.

27 views0 comments