• Хотинські вісті

Мрію онкохворої дівчинки з Недобоївців здійснила поліцейська

Updated: Jul 19, 20201 липня, Валерії Козачок з Недобоївців виповнилося шість рочків. І хоч вона бореться з важкою онкохворобою, у цей день дівчинка – щаслива! Поряд – рідні, братики, сестрички, друзі, і вона почувається справжньою принцесою. А все тому, що одна з її сокровенних мрій здійснилася: у подарунок Лєрочка отримала перуку з довгим волоссям.


Торік маленькій красуні поставили невтішний діагноз – рідкісна онкологічна хвороба – саркома Юїнга. Родичі, друзі, односільчани, небайдужі жителі району відгукнулися на прохання батьків про допомогу. Дівчинка уже пройшла три курси хіміотерапії, попереду ще один – важливий, бо після нього лікарі вирішуватимуть, чи потрібна операція з видалення злоякісної пухлини.


Наразі після тривалого і виснажливого лікування Валерія втратила волосся. Як і для кожної дівчинки, їй дуже хотілося бути вродливою та мати гарну зачіску. Тим більше у день народження, коли відчуття свята й віри в диво залишається в пам’яті на все життя.


Напередодні іменин її сокровенна мрія здійснилася! Капрал поліції Мар’яна Жизномірська вирішила підтримати дитину: ще у травні цього року співробітниця ГУНП в Чернівецькій області започаткувала благодійну ініціативу «Підтримай тих, хто потребує»: відрізала 50 сантиметрів свого волосся та передала майстру для виготовлення перуки. Разом з професійною спілкою атестованих працівників органів внутрішніх справ оплатила ці послуги. А напередодні свята передала готовий подарунок шестирічній іменинниці у Недобоївці.


Поліцейська переконана: віра в добро та диво – найкращий подарунок.


– Важливо, щоб якомога більше людей розуміли, що навіть маленький їхній учинок для когось може стати великою підтримкою, – ділиться Мар’яна Жизномірська. – Упевнена, чим більше в світі буде небайдужих людей, тим більше діток ми зможемо зробити щасливими.

Тож у день народження маленька модниця по-справжньому щаслива, бо ж «приміряє» нові зачіски. Радіє за Лєрочку і її матуся Віталіна Вікторівна, жінка щиро вдячна Мар’яні за небайдужість і втілення мрії її донечки.


А також рідні Валерії дякують усім добросердечним, небайдужим людям, котрі підтримали їх у біді матеріально і морально. Проте попереду у дитини ще один курс хіміотерапії, тож кожен благодійний внесок наблизить дівчинку до одужання.


Реквізити для допомоги: картка ПриватБанку 5168 7573 6803 8917 (Козачок Олександр В’ячеславович). Тел. матері: 095-878-14-48 (Віталіна Вікторівна).


40 views0 comments