• Хотинські вісті

Митрополита Київського і всієї України Епіфанія зустріли на ХотинщиніУперше після інтронізації на Буковину приїхав Предстоятель Православної церкви України, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.


В Атаках на Хотинщині Митрополита зустріли хлібом-сіллю, тепло привітали представники духовенства, обласної, районної та міської влади, віруючі. Щоб отримати благословіння від Блаженнішого, тут чекали багато краян, приїхали цілими сімями: і дорослі, і діти.
У Чернівцях Епіфаній перебуватиме 16 та 17 лютого. Як повідомляється у Facebook-спільноті "Православні Буковини", у рамках його візиту відбудуться зустрічі з активом та громадськістю краю в Чернівецькій ОДА, Чернівецькому національному університеті та Чернівецькій міській раді.

Бажаючих запрошують узяти участь у молитовних заходах за Українську Державу і Православну Церкву України та з нагоди приїзду глави Православної Церкви України на Буковину.


23 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/