• Хотинські вісті

Мистецький марафон хотинських школярівКреативність педагогів та фантазія учнів


Учнівське самоврядування Хотинської гімназії на чолі з педагогом-організатором Тетяною Юрчак розпочали двотижневий марафон згадок про творчих людей та їх внесок у розвиток світової історії, присвячений Всесвітньому дню творчості, що відзначають 21 квітня.


Марафон розділений на частини, кожні два дні ‒ нова тема та нові завдання для учнів. Наразі тема ‒ художники, а завдання – відобразити творчість найвідоміших живописців через перевтілення у персонажів їхніх картин.

– Ідея виникла спонтанно, а діти сприйняли її на "Ура", ‒ ділиться Тетяна. – Як тільки учні почули про марафон, почали наввипередки шукати картини відомих у всьому світі художників, переглядати, пробувати відтворити. Батьки також у захваті, телефонують, перепитують як краще зробити. А також діляться, що ніколи не переглядали разом з дітьми скільки картин за один вечір.

– Чи встигають діти ще й брати участь у марафоні, адже і так багато часу мають приділяти урокам, деякі навіть нарікають, що увесь день доводиться проводити за навчанням?

– Якраз так діти можуть відволіктися від важких завдань. І під час перерв замість того, щоб сидіти у телефоні або грати в ігри, вони шукають одяг, предмети для побудування декорацій, щоб відтворити картину. Основна мета марафону ‒ популяризувати творчість відомих митців, ‒ запевняє педагог. – Окрім картин, ми ще будемо відтворювати відомих акторів, поетів та письменників, музикантів та співаків.

Оскільки карантин – це чудовий час для творчості, діти із задоволенням долучаються. Для участі усе необхідне можна знайти вдома, не потрібно покидати межі помешкання, що теж важливо.

До акції долучаються усі бажаючі, для цього потрібно поширити світлину у соціальній мережі Інстаграм або у Фейсбук з хештегом #карантинзкористю #деньтворчості #творчамолодьмайбутнєукраїни, а також відмітити сторінку Хотинської гімназії @khotyngymnasium або сторінку «Учнівська рада Хотинської гімназії».

35 views0 comments