• Хотинські вісті

Маленька художниця – призерка Всеукраїнського конкурсу


Із 14 квітня по 27 червня цьогоріч у Києві проходив третій Всеукраїнський онлайн конкурс дитячого плаката «Я – Україна!».


Головна його мета – розвиток екологічної культури та активної життєвої позиції серед молодого покоління, захист навколишнього середовища від негативного впливу застосування пластикових пакетів за оголошеною тематикою «Стоп кульок».


Конкурс проводився з ініціативи командування Сухопутних військ Збройних сил України спільно з громадською організацією «Волонтерський рух «Батальйон Сітка», за сприяння Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти та науки України, Державної бібліотеки для юнацтва, Національної бібліотеки ім. Ярослава Мудрого, музею Становлення української нації.


У ньому взяли участь і гуртківці Будинку дітей та учнівської молоді. Відрадно, що вихованка гуртка «Художня студія» Єва Іванська спочатку виборола першість у районному відбірному онлайн турі, а потім – перемогу у Всеукраїнському конкурсі у номінації «Художня виразність».


Щиро вітаємо талановиту дівчинку та її наставника – художника, методиста, керівника гуртка Володимира Пастушака із заслуженою перемогою і бажаємо усім нашим вихованцям натхнення, стати у майбутньому знаними художниками та архітекторами, втілити у життя усі свої творчі мрії та прагнення!

8 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/