• Хотинські вісті

Майстер-клас «Троянди для мами»Є у травні чудове свято – День матері, коли можна черговий, але не зайвий і дуже доречний раз подякувати матерям, бабусям за все, що вони зробили для нас, потішити їх власноруч виготовленими подаруночками. Саме тому у Хотинській ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 провели майстер-клас з виготовлення картин вовною, присвячений Дню матері. Його учасниками стали учні школи зі своїми мамами, бабусями, сестричками. Усі виготовляли картину-подарунок для найрідніших – «Троянди для мами». Провела майстер-клас талановита, творча, позитивна Олена Павлівна Боднар – координатор проекту «Майстерня цілісного розвитку» та «Життя в стилі ЕКО». Вона змогла всім доступно пояснити як працювати з вовною, змусила повірити в себе, свої сили, адже, побачивши картину-зразок, не всі спершу вірили, що зможуть зробити щось подібне.

Творячи, отримували задоволення від самого процесу малювання вовною, відпочили, отримали неабиякий заряд позитивної енергії, поринувши у дивовижний світ фантазії і творчості. Результат виявився неочікуваним: кожна картина була надзвичайно красивою і неповторною, адже всі вкладали в неї часточку своєї душі та любові, любові до найріднішої – мами.

Любомира Загородня,

заступник директора з виховної роботи Хотинської ЗОШ.


21 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/