• Хотинські вісті

Майже 400 освітян відсторонили від роботи на БуковиніУ Чернівецькій області від роботи відсторонили майже 400 працівників освіти, які не зробили щеплення від COVID-19. За ними зберегли місце роботи, втім на період відсторонення вони не отримуватимуть зарплатню. Про це Суспільному сказала директорка обласного департаменту освіти Людвига Цуркан.


Для того, щоб освітян поновили на посаді, потрібно отримати першу дозу вакцини або надати довідку від лікаря про відтермінування імунізації. Наразі в області 392 відсторонені працівники. Водночас кількість змінюється, оскільки люди вакцинуються, каже Л. Цуркан.


Загалом на Буковині працюють понад 30 тисяч освітян. У восьми громадах області нікого з освітян не відсторонили від роботи.


"Відсторонення розглядають індивідуально з кожним. Керівники повторно ознайомлюють з переліком пунктів вакцинації та проводять роз'яснювальну роботу", — зазначила Людвига Цуркан.


Нагадаємо, 8 листопада набув чинності наказ, за яким певну категорію українців відсторонятимуть від роботи у разі відсутності щеплення від COVID-19. Йдеться про державних службовців та працівників закладів освіти.


Детальніше: Які працівники підлягають обов'язковій вакцинації
12 views0 comments