• Хотинські вісті

Магія чисел: цікаві та дзеркальні дати для весілля наближаютьсяЦьогорічний лютий багатий на дзеркальні дати, які у нумерології вважаються унікальними днями в році, пов’язаними з духовним розвитком та здійсненням бажань.


Особливим числом є двійка, яка означає єдність, союз і гармонію. Саме тому чимало молодят обирають такі дні для однієї із значимих подій у житті – одруження.


02.02.2022 у відділах ДРАЦС Південно-Західної юстиції зареєстрували 78 шлюбів. У Чернівецькій області одружилися 18 пар молодят.

У лютому ще є кілька дат, пов’язаних із магією чисел:

12.02.2022,

20.02.2022,

22.02.2022.


Окрім того, 14 лютого традиційно у відділах ДРАЦС – «Кохання поза часом».

У День закоханих відділи державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції продовжать свою роботи на кілька годин:


працюватимуть з 8:00 до 20:00,


для того, щоб якомога більше пар закоханих могли одружитися чи подати заяву на реєстрацію шлюбу в один з найромантичніших днів у році.


Також закохані можуть скористатися можливістю одружитися за добу.


Контакні дані організаторів проєкту Міністерства юстиції у Чернівецькій області за посиланням https://pzmrujust.gov.ua/napriamy-diialnosti/388-derzhavna-reiestratsiia-aktiv-tsyvilnoho-stanu/orhanizatory-pilotnoho-proiektu-shliub-za-dobu/2933-chernivetska-oblast


Джерело інформації - Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ).

17 views0 comments