• Хотинські вісті

Магазини будуть зачинені у вихідні: в області додаткові обмеженняУ вихідні в області зачинять магазини, навіть продуктові, а усіх краян влада закликає не виходити на вулиці, щоб не допустити лавиноподібного насування епідемії. Про це вчора у вечірньому відеозверненні заявив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Адже лише за добу, за його словами, підтверджено 76 нових випадків, загалом уже 379 інфікованих. Чернівеччина «лідирує» за цими показниками.


– Динаміка загрозлива… Ми отримали рекомендації державної комісії комісії з надзвичайних ситуацій для всіх областей Західної України, і за рішенням обласної комісії у найближчі вихідні запровадять додаткові обмежувальні заходи, – сказав Сергій Осачук. – Просимо залишатися вдома із 13:00 суботи, 11 квітня, до 6:00 понеділка, 13 квітня. На відміну від попередніх вихідних, із 13:00 цієї суботи не працюватимуть жодні магазини (продуктові також) та автозаправні станції, які діятимуть виключно для потреб медичних служб, Служби порятунку, Нацполіції.


Для чого ці обмежувальні заходи? Як наголосив голова Чернівецької ОДА:

«Щоб не мати спокуси, не шукати для себе приводів, щоб вийти у суботу та неділю з дому... Це необхідно, щоб зберегти здоров’я і життя багатьох буковинців. Якщо витримаємо карантинні обмеження, то зможемо стримати лавиноподібне насування епідемії».

Як сьогодні додатково поінформували в Чернівецькій ОДА, зачинені будуть усі торгівельні об’єкти, незалежно від форм власності, ОКРІМ АПТЕК.


Варто зауважити, що цього разу про заплановані обмеження краян повідомили заздалегідь – у четвер, а не як попереднього тижня – у п’ятницю пізно ввечері. Напевно, щоб не провокувати великих черг у крамницях, які утворювалися у крамницях минулої суботи.

41 views0 comments