• Хотинські вісті

Львівське сміття – у лісі під Хотином


Ось такий неприємний і смердючий «сюрприз» з’явився цієї ночі на дорозі до міського сміттєзвалища та у лісі біля об’їзної дороги під Хотином. Купа непотребу висотою понад два метри ще парує. До полігона відходів його не довезли, викинули усього десь за 400 метрів від траси.
Як розповіли комунальники «Хотинблагоустрій», тут серед різного мотлоху є рахунки на послуги від львівських підприємств-постачальників та різдвяні листівки, підписані посадовцями організацій Львова. Тож очевидно, звідки приїхав цей «вантаж».
Як повідомили міський голова Микола Головльов та директор КП «Хотинблагоустрій» Дмитро Потемковський, з цього приводу звернулися до Хотинського відділення поліції. Розмір збитків, завданих комунальному підприємству, та шкоди, заподіяної лісу, наразі встановлюється.


До речі, дорога до звалища та довколишня територія тривалий час підтримуються у належному стані. Виникає запитання: чому це сміття везли за сотні кілометрів, а вісімсот–дев’ятсот метрів до полігону не дотягнули?67 views0 comments