• Хотинські вісті

Лихо чатує на необачних


Офіційно купальний сезон ще не розпочався, однак рятувальники застерігають: 50 українців загинули на водоймах лише з початку травня! Але ця статистика не зупиняє людей, які нехтують застереженнями співробітників служби порятунку.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки, зокрема, купання у необладнаних для цього місцях та переоцінка власних можливостей.

Тож, аби запобігти загибелі на водоймах Хотинщини, рятувальники розпочали перевірку місць відпочинку біля води, а також проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку. Але найбільш дієвим превентивним методом є власна обачність та відповідальність кожного громадянина!

Зважаючи на збільшення кількості надзвичайних подій на водоймах, Державна служба з надзвичайни ситуацій застерігає: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки! Зокрема:

- відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;

- ніколи не пірнайте у воду в незнайомих місцях;

- не залишайте дітей біля води без нагляду та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;

- не запливайте далеко. Ніколи не купайтеся наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

- не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння.

Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до служби порятунку за номером 101!

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

6 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/