• Хотинські вісті

Ледь не згорів житловий будинокУночі 4 травня у селі Недобоївці загорівся житловий будинок. Причиною пожежі стало коротке замикання електромережі – на горищі замкнула електропроводка.


Помітивши те, що сталося, власники одразу зателефонували на лінію 101 і викликали рятувальників. На ліквідацію пожежі прибули черговий караул 7 державної пожежно-рятувальної частини міста Хотин та місцева пожежна команда села Недобоївці. Через запізніле повідомлення вогонь охопив майже всю площу горища.


Рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на час приїзду, не допустивши розповсюдження полум’я та повного руйнування будинку.


Від початку року на Хотинщині зареєстровано вже 37 пожеж, 2 людини загинули, завдано значних матеріальних збитків.

З огляду на причину виникнення пожежі, рятувальники закликають краян дотримуватись правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання.


  • Використовуючи електроприлади, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок.

  • Намагайтеся уникати перевантаження мереж, не вмикайте одночасно побутові прилади значної потужності, бо це може призвести до короткого замкнення, та не залишайте їх без нагляду.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області.361 views0 comments