• Хотинські вісті

Латають ями на центральному автошляху Хотина


На багатьох ділянках головна дорога Хотина у вкрай поганому стані: величезні ями, глибиною чи не у десяток, а то й більше сантиметрів. Водіям доводилося, як справжнім віртуозам, долати ці перешкоди, нерідко, у порушення правил руху, виїжджаючи на зустрічну смугу. Отож нарікань було дуже багато.


І нарешті минулого тижня, 23 травня, робітники райавтодору взялися до ліквідації ямковості. Роботи продовжили у п‘ятницю та на початку нинішнього тижня. Коли завершать, цікавимося у начальника райавтодору В. М. Бучки.– Сказати напевно не можу. Бо це залежить від погоди та забезпечення матеріалами, – сказав очільник організації. – Другий місяць поспіль ідуть дощі, через що значно зміщені графіки робіт. У нас ще багато справ з ліквідацією ямковості на автошляхах державного значення. А центральна дорога Хотина – обласного (на балансі облдержадміністрації). Проте керівництво облавтодору вирішило направити наших робітників на цю ділянку дороги. Які отримаємо завдання на наступні дні, нині мені невідомо, сподіваюся, що в Хотині розпочате завершимо, зазначив у понеділок В. М. Бучка.


12 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/