• Хотинські вісті

Кількість пожеж зростає


Через залишене багаття ледь не згорів будинок


5 березня рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №7 м. Хотин отримали повідомлення про пожежу в господарській будівлі с. Данківці.


Як з’ясувалося, власниця господарства спалювала рештки сухої рослинності та залишила багаття без нагляду на близькій відстані до споруди. Через сильні пориви вітру полум’я перекинулось на сіно, яке зберігалось у будівлі.

Про пожежу рятувальників повідомили сусіди, люди побачили дим та полум’я і одразу ж зателефонували за номером 101. На місце події було направлено черговий караул вогнеборців з м. Хотин.


Рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу в тих межах, в яких вони її застали на момент прибуття, та запобігти розповсюдженню вогню на житловий будинок. Вогнем пошкоджено господарську будівлю. Причиною стало необережне поводження з вогнем власниці.


З початку року в Хотинському районі виникло 20 пожеж, на яких загинуло 3 людей. За аналогічний період минулого року виникло 8 пожеж.

Зважаючи на це, Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькі області закликає усіх дотримуватись правил пожежної безпеки.

Нагадуємо, що не дозволяється розводити багаття, спалювати сміття та рештки сухої рослинності, викидати непогашене вугілля та попіл на відстань менше ніж 15 метрів від будівель та споруд.

Не залишайте без нагляду розпалені вогнища, завжди майте під рукою первинні засоби пожежогасіння.

Не дозволяйте дітям гратися з вогнем і розводити багаття без нагляду дорослих.

Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

11 views0 comments