• Хотинські вісті

Кіборгу Олександру Боднарюку сьогодні виповнилося б 42 рокиГерої не вмирають, доки про них пам’ятають


У Хотинському коледжі ПДАТУ ушанували світлу пам’ять випускника закладу, справжнього Народного Героя, одного з кіборгів Донецького аеропорту Олександра Боднарюка.


Біля меморіальної дошки на честь Сашка, яка встановлена на приміщенні коледжу завжди є живі квіти, як данина шани загиблому захиснику і вдячний спомин.


Олександр добровольцем вирушив у зону бойових дій, бо не міг не піти. І обіцяв рідним повернутися, але не судилося... Тож цей день народження він не святкує разом з донечкою Настунею та родиною.

І ні нагороди, ні жодні слова не втамують біль у серцях його матері та дружини. Про це говорили ведучі заходу, на який зібралися студенти і викладачі Хотинського коледжу.


У розквіті сил, на високій ноті обірвалося життя безстрашного бійця. Олександр Боднарюк вивіз із пекла Донецького летовища чимало поранених побратимів, чим урятував їм життя. Під час однієї з таких поїздок для евакуації бійців з терміналу його бронемашина «Ластівка», яку він сам збирав із запчастин і ремонтував, загорілася та перекинулася. Не стало справжнього чоловіка, надійного товариша, люблячого сина, батька і брата.


Про бойовий шлях Олександра розповів начальник 1 відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Ванзар. Разом із начальником відділення рекрутингу та призову Євгеном Ліскуном, директором Хотинського коледжу Володимиром Юзьком, студентами та матір’ю Сашка Ольгою Іванівною вони поклали квіти біля меморіальної дошки загиблому Герою.


Щемом озвалися у серцях спогади В. Юзька про Олександра Боднарюка, Сергія Побережника та Юрія Кушніра, про мужність яких він знав не зі слів, адже не раз їхав на передову під час волонтерських поїздок. І присвятив вірш воїнам-землякам та іншим захисникам, у котрих була і є одна спільна мрія – вільна, єдина Україна і довгождана перемога.Директор коледжу висловив шану і вдячність за такого сміливого і самовідданого сина матері, а також дружині Олександра Тетяні, і вручив їм квіти.


Ольга Іванівна щиро подякувала присутнім за те, що бережуть пам’ять про її Сашка.З вуст талановитих студенток коледжу звучали пісні «Не моя війна» та «Мальви».


На завершення ведучі запросили усіх охочих ознайомитися із виставкою літератури, документальними хроніками і спогадами про війну на сході України та наших захисників, яка є у бібліотеці коледжу.

117 views0 comments