• Хотинські вісті

Купи сміття з дороги та лісу прибрали. А чи покарано винних?


Ганебний випадок, що на дорозі до сміттєзвалища та у лісі під Хотином виявили декілька тонн сміття, викликав обурення тисяч людей. Адже цю замітку переглянули понад 50000 онлайн читачів. Відрадно, що уже через кілька днів купу непотребу прибрали.


Комунальники стверджували: серед різного мотлоху знаходили рахунки за комунальні послуги від львівських підприємств та різдвяні листівки, підписані посадовцями організацій Львова, тож очевидно, звідки приїхав цей «вантаж».


Чимало хотинчан запитують: а що ж далі, чим завершилася ця прикра історія? Чи покарано винних?


За коментарем наш кореспондент звернувся до міського голови Миколи Головльова.


– Наприкінці січня з цього приводу приїжджав заступник Львівського міського голови Сергій Бабак, а за кілька днів до цього міськрада Львова заплатила 13 тисяч підрядній організації з Хотина за прибирання, вивезення та захоронення на сміттєзвалищі тієї купи відходів. Ми надали відео з двох камер спостереження. Як нам повідомили, це сталося з вини недобросовісних робітників однієї з чотирьох фірм-підрядників, які займаються вивезенням сміття зі Львова у Київську область. Мали розмову також з представником цього підприємства, нас запевнили, що винних працівників звільнять. Після такого, а також значного розголосу про цей випадок, думаю, що подібне не повториться, – зазначив М. Головльов.


Крім того, він поінформував, що при уточненні бюджету Хотинської ОТГ планують закласти необхідні кошти на придбання та встановлення камер відеоспостереження безпосередньо на дорозі до міського сміттєзвалища.

36 views0 comments