• Хотинські вісті

Купи сміття з дороги та лісу прибрали. А чи покарано винних?


Ганебний випадок, що на дорозі до сміттєзвалища та у лісі під Хотином виявили декілька тонн сміття, викликав обурення тисяч людей. Адже цю замітку переглянули понад 50000 онлайн читачів. Відрадно, що уже через кілька днів купу непотребу прибрали.


Комунальники стверджували: серед різного мотлоху знаходили рахунки за комунальні послуги від львівських підприємств та різдвяні листівки, підписані посадовцями організацій Львова, тож очевидно, звідки приїхав цей «вантаж».


Чимало хотинчан запитують: а що ж далі, чим завершилася ця прикра історія? Чи покарано винних?


За коментарем наш кореспондент звернувся до міського голови Миколи Головльова.


– Наприкінці січня з цього приводу приїжджав заступник Львівського міського голови Сергій Бабак, а за кілька днів до цього міськрада Львова заплатила 13 тисяч підрядній організації з Хотина за прибирання, вивезення та захоронення на сміттєзвалищі тієї купи відходів. Ми надали відео з двох камер спостереження. Як нам повідомили, це сталося з вини недобросовісних робітників однієї з чотирьох фірм-підрядників, які займаються вивезенням сміття зі Львова у Київську область. Мали розмову також з представником цього підприємства, нас запевнили, що винних працівників звільнять. Після такого, а також значного розголосу про цей випадок, думаю, що подібне не повториться, – зазначив М. Головльов.


Крім того, він поінформував, що при уточненні бюджету Хотинської ОТГ планують закласти необхідні кошти на придбання та встановлення камер відеоспостереження безпосередньо на дорозі до міського сміттєзвалища.

0 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/