• Хотинські вісті

Коронавірус: як відбувається інфікування та хто ще у групі ризику, окрім літніх людейАктуальна інформація про захворюваність в Україні: 480 випадків COVID-19 підтверджено станом на 10:00, 30 березня.


Коронавірус не циркулює у повітрі!

Про те, як відбувається інфікування, та хто нині у групі ризику, окрім людей похилого віку, розповіли у Центрі громадського здоров’я України:


"Якщо вам більше 65-ти років і ви маєте хронічні легеневі хвороби, недуги серцево-судинної системи, діабет, ви маєте високий ризик тяжкого перебігу захворювання COVID-19.

Однак, якщо у вас серйозне хронічне захворювання, ви маєте високий ризик тяжкого перебігу COVID-19, навіть якщо вам менше 65 років.


Щоб захистити себе, тримайтеся на відстані не менше 1 метра від людей із симптомами ГРВІ та дезінфікуйте поверхні, до яких часто торкаєтесь ви та інші люди. Регулярно та ретельно мийте руки і не торкайтеся очей, рота та носа немитими руками. COVID-19 не циркулює у повітрі.

Вірус, який викликає COVID-19, передається через крапельки, що утворюються, коли заражена людина кашляє, чхає або говорить. Ці краплі занадто важкі, щоб циркулювати у повітрі. Вони швидко падають на підлогу або інші поверхні.

Ви можете заразитися, вдихнувши заражені вірусом краплі, якщо знаходитесь на відстані не менше 1 метра людини, інфікованої COVID-19.

Також вірус передається контактним шляхом, тож ви можете заразитися, торкнувшись забрудненої поверхні, а потім — очей, носа чи рота немитими або недостатньо ретельно помитими руками", — нагадали у Центрі громадського здоров’я України.


29 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/