• Хотинські вісті

Корисний подарунок діткам зі спецшколи від меценатівОсобливо радісним стало цьогорічне свято 1 вересня у КЗ «Хотинська спеціальна школа №1». Бо для розвитку дітей меценати підготували корисний подарунок – придбали обладнання та інструменти для майстерні столярного мистецтва.


Такий презент підготували не випадково, адже тут є дуже здібні та старанні вихованці, котрі під мудрим і умілим керівництвом вчителя трудового навчання створюють із дерева дуже гарні вироби, справжні витвори мистецтва!Під час урочистої і зворушливої лінійки поздоровила школярів зі святом та передала набір інструментів виконавча директорка Агенції розвитку громад Буковини Неля Малько. У неї ми розпитали, кому завдячувати цьому подарунку.


– Цей мінігрант реалізовано завдяки моєму другові Віталію Юрківу, який нині живе у Києві, є випускником школи iменi Фулбрайта в Українi, що адміністрована представництвом Інституту міжнародної освіти, – пояснила Неля Малько. – Маючи грантові кошти у розмірі до 1000 доларів на соціально важливий проєкт, він запитав мене, куди ліпше їх спрямувати. Звичайно, найкраще вкладення – це у розвиток дітей. І я згадала про Хотинську спеціальну школу №1, в якій бувала раніше.


Свого часу вчитель трудового навчання Юрій Гутнік показував мені роботи учнів і говорив, що їм необхідне хороше обладнання для майстерні. Тож вирішили витратити гроші саме на це. За умовами програми, потрібне було співфінансування, але таку проблему вирішили, залучивши небайдужих людей, які долучилися до закупівлі лобзиків. Радію, що спільно змогли зробити добру справу, – сказала Неля Малько.


Директор закладу Віктор Курганецький та наставник Юрій Гутнік продемонстрували чудові вироби вихованців, які справді вражають. Скільки праці, часу і натхнення у них вкладено!


Діти із захопленням показували роботи та раділи, що завдяки новому обладнанню мають змогу створити ще кращі вироби.66 views0 comments