• Хотинські вісті

Конкурс проєктів для жителів Хотинської ОТГПодавайте, перемагайте і ваш проєкт профінансують!


Хотинська міська рада оголошує про початок подання проєктів на конкурс, проєкти-переможці якого будуть профінансовані з коштів бюджету участі Хотинської міської ОТГ у 2020 році.

Щоб стати учасником конкурсу, достатньо заповнити заявку та зібрати 10 підписів (окрім власного) від мешканців громади, які готові підтримати саме цей проєкт на відкритому голосуванні. Подати заявку на конкурс може будь-яка особа, яка досягла 14-річного віку. Бюджет конкурсу: 120 000 гривень.

Наголошуємо, що проєкти подаються окремо для міста та сіл громади. На фінансування реалізації проєктів-переможців конкурсу для кожного із сіл громади передбачено по 20 000 гривень. Для міста Хотин малий проєкт на 20 000 гривень та великий на 40 000 гривень.

Кінцевий термін подачі заявок: 31.05.2020 року.

Прийом проєктів здійснюється відповідно до Положення про бюджет участі Хотинської міської ОТГ, затвердженого рішенням 58-ї сесії Хотинської міської ради, з яким можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Хотинської міської ради. Форма для подання проєкту доступна в електронній версії на офіційному веб-сайті Хотинської міської ради.

Проєкти приймаються: - безпосередньо в Хотинській міській раді; - поштою за адресою: 60000, м. Хотин, вул. Незалежності, 52; - електронною поштою на: hoti_amu@ukr.net у вигляді відсканованого оригіналу документу (листи отримані з доменів mail.ru, rambler.ru, Yandex не розглядаються).

Отримати більш детальну інформацію або задати запитання щодо конкурсу можна за адресою електронної пошти hoti_amu@ukr.net та в особистих повідомленнях на сторінці https://www.facebook.com/bu.khotyn.otg/. Хотинська міська рада.

29 views0 comments