• Хотинські вісті

Компроміс та поїздка у парламент: що відомо про акцію протестуПоліції стає все більше. Напевно, вже більше, ніж мітингувальників. Але учасники акції готові продовжувати її.


Як стало відомо, сторони дійшли компромісу: протестувальники на пів години розблоковують рух транспорту, а поліцейські не перешкоджають їм надалі продовжувати акцію.


«При цьому проведено перемовини, на яких узгоджено, що п’ятеро представників Хотинської громади поїдуть у Київ на зустріч з головою профільного комітету Верховної Ради Андрієм Клочко. Заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак домовилася про цю зустріч, і що для активістів виготовлять пропуски у парламент», – повідомив депутат міськради Анатолій Сухаренко.


«Ми все ж продовжуємо нашу акцію на захист Хотина. А водіям автівок та вантажівок пропонуємо їхати через Кельменці. Вони ж відповідають: «А ви бачили яка там дорога?»… Ми звернулися до всіх небайдужих хотинчан, щоб приєднувалися до нашої мирної акції протесту. Просто так це не повинно закінчитися», – каже учасниця Тетяна Юрчак.

206 views0 comments