• Хотинські вісті

Команда Хотинської громади взяла участь в обласних змаганнях

У неділю, 19 вересня, в Новоселиці відбулись обласні спортивні змагання Чернівецької територіальної організації ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» серед команд міських громад, присвячені 30-річчю Незалежності України.

Збірна команда Хотинської громади справді була збірною, адже до складу увійшли спортсмени з Білівців, Ворничан, Данківців, Каплівки, Круглика та Хотина. Також у резерві перебували спорт­смени з Анадол та Крутеньок, які лише в останній момент не потрапили до підсумкової заявки.

Змагалися наші земляки у наступних видах: волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи та шашки.

Найкращий результат продемонстрував Роман Мазур, який у змаганнях шахістів здобув п’ять перемог при одній поразці і посів перше місце.

Волейбольна команда у складі Арсенія Жижияна, Максима Варвуса, Богдана Кушніра, Івана Руснака, Ярослава Савківа, Стаса Сеніка, Віктора Феодосьєва та Олександра Цвентарного перемогла у грі за вихід до фіналу збірну Вижницької громади 2:1, а у фіналі, на жаль, поступилася господарям (Новоселицькій ТГ) 0:2. У підсумку хороший результат – друге місце.

Василь Черней у гирьовому спорті залишив позаду чотирьох суперників і замкнув трійку призерів.

У настільному тенісі також третє місце виборов Сергій Кочурка, який разом з виступом Тетяни Гарбуз у жіночій частині змагань посіли п’яте командне місце. Майя Мазур у шашкових перегонах фінішувала шостою.

Загальнокомандний залік виграла команда Вижницької ТГ – 13 залікових балів, на другому місці Новоселицька ТГ – 14 очок. Наша команда лише одним балом (17) поступилася Вашківській ТГ (16) у боротьбі за третє місце. Загалом у змаганнях узяли участь спортсмени із 8 громад.

Микола Шевчук, голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ» «Колос».