• Хотинські вісті

Команда Недобоївської ОТГ представляла Чернівеччину у Всеукраїнських змаганнях

Утретє відбулися Всеукраїнські спортивні змагання ГО «ВФСТ «Колос» серед команд сільських, селищних ОТГ. Команда Недобоївської ОТГ захищала честь Чернівецької області у цих престижних змаганнях, які проводились у смт Ворохта Івано-Франківської області протягом 17-20 вересня). Цьогоріч у протистояннях громад сперечались команди з 20 областей нашої країни. Лише Закарпатська, Луганська, Херсонська та Хмельницька не виставили своїх представників. Як розповів Микола Шевчук, голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ» Колос», у програмі змагань були наступні види: - волейбол або футзал (на вибір); - гирьовий спорт (категорія до 78 кг або понад 78 кг, на вибір); - теніс настільний; - шашки та шахи. Не досить вдалі показники наших спортсменів у індивідуальних видах компенсувала команда з волейболу, яка зуміла повторити своє досягнення 2018 року й знову фінішувала на третьому місці (у цьому виді змагалися 11 команд). Бронзові медалі виборювали: Тарас Балахтар, Олександр Гайдеєк, Михайло Куян, Давид Миронець, Ігор Міллер, Ігор Тодосійчук, Ігор Хавруняк, Олександр Цвик. У загальнокомандному заліку Недобоївська ОТГ фінішувала чотирнадцятою (ідентично до показника на перших змаганнях та краще, ніж представники Сторожинеччини минулоріч), – повідомив Микола Шевчук.