• Хотинські вісті

Команда мотопробігу «Історичними місцями України» побувала у Хотинській фортеціА перед цим встановила новий рекорд на електричному мотоциклі українського виробництва


Нещодавно команда Київського Міського АвтоМото Клубу на чолі з Сергієм Маликом завершила мотопробіг «Україна від краю до краю» на електричному мотоциклі Dnepr Electric і встановила новий рекорд. Мандрівники проїхали країною від сходу до заходу.


Старт мотопробігу розпочався з найсхіднішої географічної точки України - Рання Зоря, Луганська область. Фініш відбувся в Соломоново - найзахіднішої точки у Закарпатті.

Загалом Сергій проїхав на електричному мотоциклі Dnepr Electric 2 700 кілометрів, із яких рекорд України становить близько 1700 км (у 2018 році під час 70-го ювілейного тижня швидкості Bonneville Speed Week у США Сергій Малик встановив рекорд на спеціально підготовленому електричному мотоциклі Dnepr Electric, досягнувши швидкості 104,78 миль на годину (168 км/год)).Наразі кілометраж Сергія Малика та команди зростає, тому що мандрівка продовжується, адже після мотопробігу «Україна від краю до краю» вони почали подорож «Історичними місцями України». Уже відвідали Ужгород та Мукачево, а вночі – Хотинську фортецю. А наступний ранок зустріли у Кам’янці-Подільському.


За мандрівкою можна стежити у соцмережі https://www.facebook.com/kyivautomotoclub www.facebook.com/events/586742105301748/


До речі, там зазначається, що Сергій Малик та команда Київського Міського АвтоМото Клубу встановили 36 національних та світових рекордів.

14 views0 comments