• Хотинські вісті

Коли чекати тепла? Прогноз погодиПримхи погоди: про +20 напередодні літа вже й забули! То коли чекати тепла? Ми зібрали прогнози синоптиків.

Наталка Діденко не потішила: «Літо почнеться у нас, знову, дощами різної інтенсивності. 1-го червня скрізь буде вогко, парасолі не забувайте, взуття – відповідне…».

І порадила знову-таки витягти тепліший верхній одяг. Бо червень, за її словами, почнеться похолоданням, вдень очікується максимум +9…+13 градусів. Про це вона повідомила на своїй сторінці у фуйсбуці.

– Поступове потепління почнеться із середи. А психологічну позначку +20 градусів і вище будемо ловити на віконних та автомобільних термометрах і скидати з плечей зайвий остогидлий гардеробний тягар 6, 7, 8, 9 червня, – прогнозує Наталка Діденко.

На Буковині в найближчі дні погода залишатиметься дощовою та прохолодною, але вже після 4-5 червня обіцяють потепління. Такий прогноз Чернівецького облгідрометцентру, повідомляє molbuk.ua. Тож нинішня весна «затягнулася».

У ГОРАХ ВИПАВ СНІГ Тим часом, вранці 31 травня на високогір'ї Карпат випав сніг, зокрема на горі Піп Іван Чорногірський. Температура повітря становила -4°С. Про це повідомив Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост.

14 views0 comments