• Хотинські вісті

Коли формується імунітет після вакцинації проти коронавірусуЕфективний імунітет формується не одразу після вакцинації проти COVID-19. Повністю захищеною людина вважається лише тоді, коли після другого щеплення минуло два тижні. Про це пише molbuk.ua з посиланням на МОЗ України.


У Міністерстві охорони здоров’я застерегли, що вакцинувавшись лише першою дозою, людина не має ефективного захисту від хвороби, бо не є повністю імунізованою. Теж стосується, якщо від моменту другого щеплення ще не збігло два тижні.

"Навіть після вакцинації потрібно дотримуватися протиепідемічних вимог", - наголосили у МОЗ. Також українцям вкотре нагадали важливість імунізації проти коронавірусу.


Вакциновані люди, якщо і заражаються, то хворіють на COVID-19 у легкій формі або безсимптомно. Крім того, повністю імунізовані можуть зменшити ризик зараження коронавірусом тих, хто ще не отримав щеплення.

Плюс імунізовані громадяни можуть повертатися до активностей, які були недоступні під час пандемії, вільно подорожувати за кордон.


"Вакцинація - це єдиний ефективний спосіб захиститися від коронавірусу і повернутися до нормального темпу життя", - підсумували у МОЗ.


3 views0 comments