• Хотинські вісті

Коли пом’якшать карантин


Уже цього тижня уряд планує пом'якшити деякі заходи. Кабінет міністрів України планує продовжити карантин, але в той же час пом'якшити заходи в деяких сферах. Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ексклюзивному інтерв'ю РБК-Україна, інформує інформагентство АСС.


Глава уряду, зокрема, навів нещодавно отримані від Національної Академії наук України розрахунки. Згідно з ними, очікується два піки захворюваності. "Це, орієнтовно, на кінець квітня і між 3 і 8 травня", – зазначив Шмигаль. При цьому він додав, що вже цього тижня уряд планує пом'якшити деякі заходи.


"Ми на засіданні Кабміну, швидше за все, продовжимо карантин, ґрунтуючись на цих розрахунках. Але плануємо пом'якшити деякі заходи в двох-трьох сферах уже на цьому тижні", – додав він.

Як раніше повідомлялося, заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак розповіла, що збільшення кількості хворих очікують за 5-10 днів.

16 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/