• Хотинські вісті

Коли повернеться весняне тепло


Прогноз синоптика: "1-го квітня погода особливо не жартуватиме"


За майже літнім теплом наприкінці березня повернулася холоднеча з поривчастим студеним вітром. Коли ж чекати потепління? Ось який прогноз опублікувала відомий синоптик та телеведуча Наталка Діденко:


«Березень завершує гастролі в Україні морозом та снігом. Прогноз вторгнення арктичного повітря в країну здійснився. В окремих районах пролітав дрібний сніжок. 1-го квітня погода особливо не жартуватиме. Повсюди в Україні переважатиме холодна погода. Уночі морози охоплять всю територію країни, очікується -2...-6 градусів, у Карпатах до -6...-12 градусів. Арктичне повітря.

Проте сонце завдяки антициклону, а це все ж квітневе сонце, а не, скажімо, листопадове, прогріє вдень довкілля до +4...+9 градусів. На зміну атмосферному фронту прийде антициклон, тому в середу з`явиться більше сонця і денні градуси зможуть піднятися трохи вище....

Відчутніше тепло прийде в Україну ближче до кінця тижня. Надалі потепління посилюватиметься, ближче до Благовіщення в Україні очікується +13...+19 градусів», – прогнозує Наталка Діденко.

Також, за її словами, на теплого Олекси, 30 березня, було всього +3 градуси. А кажуть, яка погода на Олекси, таким буде й Великдень.

18 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/