• Хотинські вісті

Коли ж відремонтують центральну трасу через Хотин


Багато хотинчан та проїжджих нарікають на жахливий стан центральної траси через Хотин. Коли ж її поремонтують?


Хотинський міський голова Микола Головльов відповів, що це ділянка дороги обласного значення, і її ремонт має фінансуватися з обласного рівня. Від міської ради Хотинської ОТГ ще у лютому було направлено звернення в облдержадміністрацію про те, що ця ділянка в аварійному стані. Як було повідомлено, ремонтні роботи заплановано на квітень.


Також депутат обласної ради Любов Годнюк подала депутатський запит на засіданні 30-ї сесії обласної ради щодо поточного ремонту ділянок автодоріг «Атаки-Хотин», «Хотин-Анадоли», «Чотири Корчми-Ворничани», «Хотин-Крутеньки» (через Данківці) та «Хотин-КПП «Мамалига». Вона звернулася з проханням включити їх до переліку доріг місцевого значення, які потребують першочергового ремонту, що фінансуватимуться у цьому році, у зв’язку з тим, що вказані ділянки автодоріг перебувають в аварійному стані. Цей запит депутати підтримали, повідомила прес-служба обласної ради.

18 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/