• Хотинські вісті

Колектив Хотинського держлісгоспу стурбований подальшою долею підприємства

Колектив Хотинського держлісгоспу - найбільшого платника податків району - стурбований подальшою долею підприємства, зокрема тим хто його очолить. Бо теперішньому керівнику Івану Вілянському контракт не продовжують.

"Які причини цього? Адже ДП "Хотинське ЛГ" - серед кращих лісгоспів області за фінансово-економічними показниками". Такі запитання задавали працівники підприємства і висловлювалися у підтримку нинішнього директора. Вони також обурені, що питання призначення керівника не погоджено з трудовим колективом (як це передбачено трудовим договором). Більше 150 працівників підписали звернення з вимогою врахувати думку колективу та продовжити контракт з Іваном Вілянським, який уже 6 років очолює підприємство і зробив чимало для його розвитку. Це звернення направили до місцевої влади, обласного відомства, обкому профспілки. "Якщо позицію трудового колективу не буде враховано, то ми залишаємо за собою право на масові акції протесту у межах законодавства", кажуть працівники лісгоспу.

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/