• Хотинські вісті

Клішківчанка представлятиме Україну всесвітніх змаганнях з бойових мистецтв серед школярівЦьогоріч уперше на найбільшій арені країни відбулися вже в олімпійському статусі Всеукраїнські Ігри єдиноборств серед школярів. За видовищною подією можна було спостерігати завдяки онлайн трансляції. Вихованці клубу «Лідер» показали не дитячий результат на цих змаганнях.


Розповідає Андрій Антонюк, тренер клубу «Лідер»:


– Наші спортсмени продемонстрували найвищий рівень техніки, майстерності і сили духу. Акакій Гвелесіані та Анастасія Антонюк вибороли перемогу в своїх номінаціях і здобули путівки на шкільні World Combat Games 2019, які відбудуться із 16 по 21 червня у Будапешті (Угорщина). Микола Долинян зайняв третє місце в своїй категорії. Завдяки двом золотим нагородам Чернівецька область посіла третє загальнокомандне місце.


До того ж, саме моя вихованка, учениця Клішковецької гімназії Анастасія Антонюк представлятиме Україну на всесвітніх олімпійських змаганнях з бойових мистецтв серед школярів в Угорщині. За всю історію незалежності наша країна вперше візьме участь в олімпіаді, і її першопрохідцем стане саме клішківчанка, спортсменка клубу «Лідер».


Дівчина пройшла нелегкий відбір спочатку в Чернівцях, потім у Києві, вона легко і впевнено здобула перемогу в усіх поєдинках, таким чином виборола ліцензію на право представляти Україну у світі.


Я горджуся тим, що Анастасія отримала навики бойового мистецтва саме у нашому клубі, упевнений – вона готова до здійснення задумів і підкорення нових вершин, – переконаний тренер.


Побажаємо їй успіхів!15 views0 comments