• Хотинські вісті

Клішківчанка Анастасія Антонюк стала бронзовою призеркою всесвітніх ігор з єдиноборств


Вихованка спортивного клубу «Лідер» Анастасія Антонюк з Клішківців, вдало пройшовши два відбори у Чернівцях та Києві, гідно представила Україну на Всесвітніх змаганнях з єдиноборств серед школярів World Combat Games 2019 у столиці Угорщини Будапешті.


Учора клішківчанка-каратистка стала бронзовою призеркою, посівши третю сходинку на п‘єдесталі пошани у ваговій категорії 53 кг.– Нашій вихованці вдалося перемогти суперниць з Китаю та США, поступившись лише угорській спортсменці, – розповів про перебіг змагань її тренер Андрій Антонюк. – У вирішальному двобої Анастасія боролася з азербайджанкою. Поєдинок завершився з рахунком 0:0, проте судді віддали перемогу суперниці. Все ж Настя показала відмінний результат – стала призеркою всесвітніх ігор, до того ж увійшла в першу «історичну» збірну школярів-каратистів України. Адже подібні змагання для них проводилися вперше, оскільки бойові мистецтва лише два роки тому увійшли до переліку олімпійських випробувань.

Я дуже задоволений таким результатом та бажаю Анастасії підкорити ще чимало олімпійських вершин, – зазначив Андрій Антонюк.

24 views0 comments