• Хотинські вісті

Клішковецька гімназія – срібний призер Міжнародної виставкиДнями, а саме з 22 по 24 жовтня, у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася ХІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Х Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Цьогоріч у них узяли участь 560 навчальних закладів із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусі. Чернівецьку область серед інших конкурсантів достойно представила Клішковецька гімназія.


До речі, на масштабність виставок вказує кількість поданих на розгляд робіт: лише учасники з Буковини представили їх майже чотири сотні у восьми конкурсних номінаціях.


У перший день роботи ХІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» Інститутом післядипломної педагогічної освіти області та навчальними закладами Чернівеччини проведено круглий стіл на тему: «Сучасні перспективи розвитку освітньої галузі Чернівецької області». Із доповіддю виступила також директор Клішковецької гімназії Надія Боднар.
Крім цього, буковинські освітяни відвідали низку інших заходів: круглий стіл ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» «Проєктна освітня діяльність як засіб швидкого реагування на сучасні виклики суспільства в умовах децентралізації освіти», круглий стіл ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти» «Перспективи й проблеми застосування інтерактивних засобів навчання в освітньому процесі», тренінг ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України «Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагога в умовах трансформаційних змін суспільства».


Незважаючи на чималу кількість учасників виставки, навчальні заклади Чернівецької області удостоєні звання «Лауреат конкурсу», а Клішковецька гімназія зокрема нагороджена дипломом ІІ ступеня і срібною медаллю.


Михайлина Кузик,

заступник директора з виховної роботи Клішковецької гімназії.


17 views0 comments