• Хотинські вісті

Ким мріють стати сучасні діти


Довгоочікуване нагородження переможців та учасників творчого конкурсу есе «Я мрію стати…» від служби зайнятості відбулось сьогодні в центральній бібліотеці.


Школярі Хотина писали про свої мрії, визначалися із мабуть найскладнішим вибором – ким вони стануть в житті, яку професійну стежину оберуть. Вибрати одну із сотень спеціальностей ой як непросто, адже від цього залежить майбутнє. Тож діти серйозно поставилися до цього і написали чудові есе: щирі, натхненні.


Ці твори зачепили за душу і дорослих, деякі уривки членам журі так запам'яталися, що вони їх навіть цитували перед урочистою церемонією нагородження. А у ній взяли участь та привітали конкурсантів директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко, директор Хотинської районної філії Чернівецького ОЦЗ Андрій Бринь, заступник голови Хотинської РДА Світлана Брус, Микола Головльов керівник Хотинської ОТГ, журналіст, провідний спеціаліст Хотинської центральної районної бібліотечної системи Світлана Гнатишина. Кожен гість звернувся до учасників зі словами вдячності за цікаві та змістовні твори та побажав, щоб їхні мрії збулися. "Йдіть до своєї мрії, не здавайтеся, вірте і досягнете вершин!", – висловили переконання члени журі.


Під час заходу лунали музичні дарунки – твори юних талантів на чолі із їхньою наставницею Лілією Лепцьо.


Усі учасники отримали заохочувальні призи, а найкращі роботи були відзначені цінними подарунками від Чернівецького обласного центру зайнятості, Хотинської міської ради, центральної бібліотеки. Кожен отримав збірочку есе, у якій зібрані й надруковані твори всіх учасників.Третє місце у творчому конкурсі есе «Я мрію стати…» розділили учень 10 класу Олексій Нестор (мріє стати журналістом) та учень 5-А класу Хотинської ЗОШ №5 Арсен Баняк (майбутній пожежник).


Друге місце посіли учениця 5 класу Хотинської ЗОШ №1 Діана Микитюк (обрана професія – хореограф) та учень 7-Б класу Хотинської ЗОШ №5 Ярослав Коваль (вважає, що дуже потрібні фахівці з кібербезпеки, адже Україні необхідний захист не тільки від агресора на передовій, а й всередині держави – від кібератак).


Перше місце – семикласниці Хотинської гімназії Анна Дідик (прагне стати ветеринаром) та Хотинської ЗОШ №1 Уляна Костинюк (за прикладом батька мріє про професію слідчого, поліцейського).


Гран-прі отримала Анастасія Николюк із Хотинської ЗОШ №5, яка обрала професію військового, щоб стати на захист України.


Переможці зачитали свої есе, розповівши про свої мрії та надихнувши багатьох, адже обрали потрібні людям професії.


138 views0 comments