• Хотинські вісті

Квести, прогулянки на катері та незабутні екскурсії


Літній екотабір працював для дітей


Укотре в Національному природному парку «Хотинський» проведено літній екологічний табір «Summereco-camp» для учнів місцевих шкіл. Понад тридцять дітей відвідали його, деякі з них уже є «старожилами» і щороку записуються до нього.


Чотири дні вражень та інтенсивного навчання на тему охорони навколишнього середовища промайнули непомітно. Адже насичена програма не давала дітям нудьгувати.

Щоденні екскурсії, ігри, наукові експедиції, майстер-класи знайомили з біорізноманіттям рідного краю та закладали основи екологічної поведінки.Кожен день змінювалася дислокація проведення табору. Першого дня грали в екологічні ігри на території адмінбудівлі нацпарку, наступного збирали гербарій у лісових масивах Хотинського лісництва. Далі у фортеці проходили науковий квест, а заключного дня відвідали еколого-освітню стежку «Поливанів Яр». Тут каталися на катері річкою Дністер, ласували свіжим медом та ароматним чаєм із запашних лісових трав.Наостанок керівник екологічного табору Вікторія Білівська вручила сертифікати й висловила переконання в тому, що в майбутньому школярі стануть амбасадорами нової екологічної культури.


Ірина Козачок, начальник відділу еколого-освітньої роботи НПП «Хотинський».

17 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/