• Хотинські вісті

Каратисти здобули срібло і бронзу


З черговими перемогами повернулися хотинські каратисти з чемпіонату області з кіокушинкай-карате. Восьмеро вихованців спортивного клубу «Файтер» гідно представили Хотинщину, здобувши п’ять призових місць на п’єдесталі пошани. Змагання за участю кількох десятків спортсменів з усієї Чернівеччини відбулися у неділю у селі Кам’янка Глибоцького району.

Незважаючи на досить достойне суперництво і напружені поєдинки, наші спортсмени зуміли показати високу майстерність і вміння, вибороли срібло та бронзу. Друге призове місце посіли Віктор Савин, Евеліна Гаватюк, Артем Кобиліс, Вадим Ворончак, третю сходинку п‘єдесталу пошани зайняла Анна Кицак.

– Результатами чемпіонату дуже задоволена, адже вихованці «Файтера» довели, що досконало володіють технікою, – прокоментувала тренер СК «Файтер» Елліна Важинська. – Звичайно, каратистам ще є над чим працювати, але впевнена: попереду у них чимало перемог. До речі, усіх бажаючих укріпити дух і тіло завжди чекаємо у нашому спортивному клубі, – запросила вона.

34 views0 comments