• Хотинські вісті

Карантин уже на порозі?!Як заявляють фахівці, Україна на порозі запровадження карантинних обмежень.


У державі прискорилося зростання захворюваності на COVID-19. Зокрема, кількість нових випадків за тиждень зросла на чверть та два дні поспіль коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищив граничні для «зеленої» зони 4%. Тому запровадження посилених карантинних обмежень ймовірне в першій половині вересня. Про це повідомляє Коронавірус-інфо.


«Поточна ситуація залишається контрольованою, але навантаження на медичну систему зростає — кожне п’яте «ковідне» реанімаційне ліжко зайняте пацієнтами, на 14% зайняті ліжка «з киснем». Добова смертність також зросла і в середньому становить 38 осіб на добу (наполовину більше проти минулого тижня)», — зауважив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.


Раніше повідомлялося, що Чернівецька область серед лідерів зростання захворюваності на коронавірус. І ситуація у нашому краї одна із найзагрозливіших.

Щодо ситуації у світі, то Європа продовжила утримувати максимальні значення захворюваності. На найвищому рівні поточної хвилі стабілізується Північна Америка.

Джерело - Коронавірус-інфо.

207 views0 comments