• Хотинські вісті

Карантин не пом’якшать з 1 червня у Чернівецькій області

Updated: Jun 1, 2020Із 1 червня в Україні – чергове послаблення карантину. Однак, за словами голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука, наша область до нього поки що не готова. І число нових випадків, і завантаженість госпітальних баз поки що залишаються досить значними.


Станом на сьогоднішній ранок, 1 червня, загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку – 3377 осіб. За минулу добу, 31 травня, зафіксовано 28 нових випадків COVID-19, поінформувала Чернівецька ОДА.


– Однією з умов для пом’якшення карантину в області є такий показник, як інцидентність – кількість нових випадків за останні 7 днів. Він повинен становити не більше 12 на 100 тисяч населення. На Буковині цей показник нині перевищено майже втричі. Тому не втомлююся просити вас про пильність і обачність. Бережіть себе та близьких! – зазначив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

Також за останню добу 16 буковинці одужали від коронавірусу. Таким чином, вже 944 особи у Чернівецькій області здолали COVID-19.

19 views0 comments