• Хотинські вісті

Карантин в області поки не посилюватимуть
Як відомо, Україна повернеться до моделі адаптивного карантину 24 лютого. Уряд своєю постановою встановив «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на території усієї країни, інформує Чернівецька ОДА.


– Ми розуміємо, що показники будуть оцінювати напередодні, для того, щоб мати можливість правильно зарахувати регіон у ту чи іншу зону епідемічної небезпеки. Наразі на Буковині на найближчі два тижні обмежили лише очне навчання у школах, – повідомляє заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.


За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, жодних додаткових обмежень чи заборон щодо Чернівецької області не приймали, але Міністерство охорони здоров'я України уважно стежить за епідемічною ситуацією, і, в разі потреби, буде відповідно реагувати.


За минулу добу, 21 лютого, за даними Чернівецької ОДА, на Буковині зафіксовано 259 нових випадків зараження коронавірусом, найбільше у Чернівцях: +122 випадки.

На Хотинщині +11 випадків. Школи Хотинської та Клішковецької громад на дистанційному навчанні. За минулу добу до лікарень області госпіталізували 43 осіб. Зафіксовано 3 летальні випадки.


Джерело - Чернівецька ОДА.

17 views0 comments