• Хотинські вісті

Карантинні обмеження дали результат: коли школярі повернуться за партиЧернівецькій бласті вдалося уникнути «червоної» зони


Медична система краю упоралася із напливом пацієнтів, котрі через COVID-19 потребували госпіталізації та кисневої терапії. Про це під час брифінгу повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.


За його словами, завдяки запровадженим у школах області канікулам або ж дистанційному навчанню у краї вдалося «збити стрімке наростання хвороби».


«Якщо за допомогою цих заходів ми зберегли хоча б кілька людських життів, я дуже з цього щасливий і дякую всім буковинцям, які нам у цьому допомогли», – сказав Сергій Осачук.


Він також розповів, що у четвер, 11 листопада, засідатиме обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і розгляне питання відновлення очної форми навчання у закладах освіти.


Крім того, Сергій Осачук подякував освітянам, котрі вакцинувалися і таким чином належно підготувалися до роботи у «помаранчевій» зоні карантину.


Наразі усі школи області мають 80% та більше щеплених від коронавірусу працівників. Водночас 100% освітян імунізувалися у 55% шкіл, тож вони зможуть працювати очно і у «червоній» зоні обмежень.

Голова ОДА висловив сподівання, що щеплення зроблять усі освітяни області і школярам не доведеться повертатися до дистанційного навчання.

Джерело - Чернівецька облдержадміністрація.438 views0 comments