• Хотинські вісті

З різдвяним шоу "Україна колядує" у Хотині виступила Ірина Федишин


Співачка зі Львова Ірина Федишин підкорює країну. Чи вдалося їй завоювати серця хотинчан? Поділіться враженнями у коментах!

З різдвяним шоу "Україна колядує" у нашому невеликому місті побувала молода, але амбітна співачка Ірина Федишин, яку ЗМІ називають артисткою-феноменом.

Адже у неї чи не найбільша кількість концертів в Україні серед жінок-виконавиць, але при цьому багато українців про неї не чули, або зовсім мало знають. Хоч багатьом відомі її проникливі та щирі пісні «Малесенькі долоньки», «Білі троянди» та «Україна колядує». А все тому, що центральні телеканали та радіостанції почали брати пісні Ірини у ротацію відносно недавно. Але, всупереч законам шоу-бізнесу це не заважає тендітній співачці зі Львова збирати аншлаги по всій країні, навіть на сході.


З різдвяним шоу вона завітає загалом у понад 40 міст, усюди їде з масштабними декораціями, світловими ефектами, лед-екранами і яскравими костюмами.

У Хотин її команда привезла два мікроавтобуси апаратури і встановила на сцені. Як казали за лаштунками, були побоювання, що у будинку культури не витримає мережа.Ірина виконала відомі, старовинні та авторські колядки, а також окремі свої хіти. Панувала позитивна атмосфера, зала була заповнена, більшість глядачів знімали концерт на мобільні телефони на пам'ять. Діти танцювали під сценою.

Відрадно, що це був живий звук. Ірина зверталася до глядачів, бажала щастя, миру, злагоди та любові кожній сім'ї.


Як вона розповіла, для неї її шоу "Україна колядує"– це не просто концерт, а дійство зі справді святковою атмосферою, яке вона прагне наповнити радістю і любов'ю.


«Я намагаюся кожним виступом створити для людей свято, подарувати частинку різдвяної казки!» — сказала співачка.


Без музики, пісні та сцени не уявляє свого життя, стати співачкою мріяла з дитинства – з трьох рочків. Ірина Федишин є автором більшості пісень, які виконує.


Після концерту наш кореспондент поцікавився враженнями хотинчан. Більшість відгукувалися схвально, казали що подобається. Деякі казали: «Класно, але мало!» чи «Я чекала ще більшого!». А які враження у Вас?

Більше фото та відео на сторінці "Хотинських вістей" у Фейсбук.

68 views0 comments