• Хотинські вісті

З антирекордом увійшла у "червону" зону ХотинщинаЗавантаженість стаціонарів Хотинської райлікарні, визначених для лікування пацієнтів з Covid-19 та підозрою, нині майже 90%. Це антирекорд. І тенденція невтішна, за вихідні відбулося значне зростання хворих, повідомив заступник головного лікаря Сергій Солодкий.


Нагадаємо, з понеділка Хотинщина – у "червоній" зоні епідемічної небезпеки. І з четверга, коли прийнято рішення про це державною комісією з ТЕБ та НС, ситуація у краї лише погіршується.


Лише за вихідні, із 22 по 24 жовтня, зареєстровано 154 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію на Хотинщині. Це теж – рекордна кількість.

А загалом кількість підтверджених випадків наразі – 1173. Про це повідомили у Кельменецькій філії ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України".


За кількістю нових недужих "лідирують" Хотин та Клішківці, але є чимало хворих із сіл.


Сьогодні відбулося засідання районної комісії ТЕБ та НС, йшлося про необхідність посилення карантинних обмежень на Хотинщині, зокрема призупинення роботи садочків, обмеження діяльності закладів громадського харчування (лише на виніс), ринків (окрім торгівлі продуктами). Які рішення будуть прийняті, "Хотинські вісті" інформуватимуть.

119 views0 comments