• Хотинські вісті

"Зробити усе, щоб діти не хотіли виїжджати в інші країни"

Новопризначеного керівника райдержадміністрації Василя Ченківського сьогодні у Хотині представив громадськості голова облдержадміністрації Сергій Осачук. І наголосив: єдиний рецепт успіху – взаємодія. Проблем є чимало, потрібен господар, щоб їх вирішувати. І що слід відкинути будь-які партійно-політичні протистояння та взятися до роботи разом.


А одним із головних завдань Сергій Осачук визначив таке: «Маємо зробити усе, щоб наші діти не хотіли виїжджати в інші країни». Водночас констатував, що у найближчому майбутньому «на перше місце вийдуть на райони, а громади».

Керівник області зазначив, що Василь Ченківський має вагомий досвід як управлінський, так і державної служби, побажав йому результативної роботи.


У свою чергу Василь Матвійович подякував за високу довіру та запевнив, що у співпраці з громадою, депутатським корпусом зробить усе можливе, щоб об‘єднати зусилля різних гілок влади для успішної та злагодженої роботи у досягненні спільної мети – подальшого розвитку Хотинщини. Також закликав усіх докласти свій внесок у цю спільну справу, бо лише разом можна досягти відчутних змін на краще.


У заході взяли участь керівництво обласної та районної ради, депутати, сільські голови, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб та установ, представники громадськості.


БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Ченківський Василь Матвійович Народився 10 червня 1963 року в Клішківцях. До призначення головою райдержадміністрації працював Клішковецьким сільським головою майже 17 років (із 2003 року, а до цього – заступником сільського голови). Здобув вищу освіту у 1985 р., навчався у Чернівецькому державному університеті, за спеціальністю «Фізика».

25 views0 comments