• Хотинські вісті

«Золото», «срібло» та «воля до перемоги»

У юних каратистів СК «Файтер» на чемпіонаті області


Нещодавно у м. Новоселиця відбувся чемпіонат Чернівецької області з карате кіокушинкай, в якому взяли участь понад сто юних спортсменів. Показати свої уміння та помірятися силами із суперниками вирішили також і вихованці спортивного клубу «Файтер» з Хотина.

– Наш клуб діє уже три роки і за цей час каратисти отримали чималий досвід, – розповіла тренер СК «Файтер» Елліна Важинська. – Про це свідчать результати чемпіонату. «Золотим» призером змагань став семирічний Олег Савчук. Він провів два бої і в обидвох достроково здолав суперників. Два брати дванадцятирічний Артем та одинадцятирічний Максим Баранові у запеклих поєдинках вибороли «срібло». Незважаючи на те, що Максим уперше вийшов на сутичку, проте дебютанту вдалося зайняти, як і брату, другу сходинку п‘єдесталу пошани. Дещо поступився суперникам дев‘ятирічний Роман Новіцький, але, продемонструвавши навики умілої боротьби, нагороджений грамотою «За волю до перемоги».

Сподіваюся, мої вихованці ще неодноразово покажуть найкращі виступи, а неабияким стимулом для них є потрапляння на олімпійський турнір. Адже цей вид спорту, за рішенням у 2016 році Міжнародного олімпійського комітету, увійшов до програми Олімпійських ігор 2020. Тож бажаю юним спортсменам подальших перемог, – зазначила Елліна Володимирівна.39 views0 comments